NÁKUPČÍ VÝROBNÍHO MATERIÁLU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete působit v perspektivním strojírenském odvětví jako nákupčí? Pokud máte zkušenosti s nákupem a ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni, tak nepropásněte příležitost a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná společnost působící v oblasti plastařiny hledá posilu na pozici: NÁKUPČÍ VÝROBNÍHO MATERIÁLU

Pracovní náplň

  • objednávání a nákup materiálu pro výrobu
  • tvorba objednávek
  • kontrola faktur za dodané zboží
  • zavádění stavu materiálu a cen do systému
  • kooperace se skladem (inventury)
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň rok praxe v nákupu (ideálně ze strojírentví či výroby)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B
  • samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Brno