HLAVNÍ ÚČETNÍ AJ/NJ

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte víceletou praxi v účetnictví a ovládáte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti ve stabilní nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě VÁS! Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost uplatnit své znalosti na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ AJ/NJ

Pracovní náplň

  • vedení 3členného týmu
  • kompletní zpracování účetní agendy (dle IFRS)
  • příprava podkladů pro roční závěrku, vypracování výroční zprávy
  • kooperace s auditory a daňovými poradci
  • cash flow, reporting
  • kontrola skladových zásob
  • komunikace napříč firmou i s centrálou při nastavování pravidel a procesů
  • práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického zaměření výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením týmu
  • znalost práce v systému SAP velkou výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost IFRS a daňové problematiky
  • samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (bonusy)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • příspěvky na dopravu
  • propracovaný systém vzdělávání (odborné i jazykové)
  • místo výkonu práce: Plzeňsko