NÁKUPČÍ SENIOR - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Chtěli byste pracovat na pozici NÁKUPČÍ SENIOR - AUTOMOTIVE v regionu Vysočina? Komunikujete aktivně anglicky a máte alespoň středoškolské vzdělání? Rádi byste pracovali pro nadnárodní strojírenskou společnost působící v oblasti automotive? Pak zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Silná výrobní společnost z oblasti strojírenství hledá nového kolegu na pozici: NÁKUPČÍ SENIOR - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Vyjednávání se stávajícími dodavateli
  • Vyhledávání nových odběratelů
  • Podílení se na úsporách nákladů
  • Kooperace při náběhu nových projektů
  • Koordinace dodávek materiálu
  • Administrativa, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • Znalosti v oblasti automotive
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • Uživatelskou znalost MS Excel
  • Komunikativnost, samostatnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostřední
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Jazykové a odborné kurzy

  • Místo výkonu práce: Vysočina (sever)