JUNIOR ÚČETNÍ s NJ – I PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

18000 - 19000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Ovládáte německý jazyk a rádi byste se uplatnili v nadnárodní společnosti s celosvětovou působností? Jste komunikativní a zodpovědní? Pak jste tím, koho hledáme! Mezinárodní výrobní společnosti hledá pracovníky na pozici: JUNIOR ÚČETNÍ s NJ – I PRO ABSOLVENTY!

Pracovní náplň

  • účtování a kontrola došlých faktur
  • komunikace se zahraniční klientelou, dodavateli a hlavní centrálou
  • zadávání dat do interního systému
  • související činnosti v účetním oddělení servisního centra

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z oblasti účetnictví nebo administrativy výhodou
  • německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • dobré komunikativní schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí a příjemném pracovním kolektivu
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • odborné a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní činnost na HPP, na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Ostrava