PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s konstrukcí či přímo vedením projektů v oblasti logistických a skladovacích systémů? Vítáte možnost podílet se v rámci zahraničního koncernu na mezinárodních projektech a máte k tomu potřebnou jazykovou výbavu? Pak využijte této jedinečné příležitosti stát se důležitým článkem v české divizi globálně působící firmy a zašlete nám svůj životopis! PROJEKTOVÝ INŽENÝR S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení celých či dílčích projektů v mezinárodním měřítku od kontroly vstupních podkladů až po expedici
  • Zajištění materiálně technické kooperace, zodpovědnost za JIT dodání materiálu od externích dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli i zákazníkem v jazyce anglickém nebo německém
  • Interní kontrola projektu – náklady a zisk, příprava cenových nabídek se seniorním projektovým vedoucím
  • Kontakt se zákazníkem při problémech ve fázi montáže, spolupráce s oddělením externí montáže, s přípravou výroby a konstrukcí v mateřské firmě
  • Stanovení cílů pro nepřímé podřízené

Co požadujeme?

  • Praxi přímo v projektovém řízení či v příbuzných odděleních ve strojírenské firmě
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Technický background – minimálně středoškolskou kvalifikaci v oblasti strojírenství
  • Odolnost vůči stresu a dobrý time management
  • Schopnost organizovat svoji práci i práci ostatních

Co nabízíme?

  • Třináctý plat
  • Výkonostní bonusy
  • Možnost příspěvků na dojíždění pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné vzdělávání v rámci firmy, především zlepšování úrovně cizích jazyků
  • Práce s technologiemi, které již po desetiletí zachovávají prestiž firmy na trhu
  • Místo pracoviště je v Olomouckém kraji