OBSLUHA VSTŘIKOLISU

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

Hledáte novou pracovní příležitosti? Chcete pracovat u silného hráče na trhu v oblasti automobilového průmyslu? Pokud chcete svoji kariéru posunout tím správným směrem, čtěte dále!!! Výrobní firma působící v autmotive hledá kolegu na pracovní pozici: OBSLUHA VSTŘIKOLISU

Pracovní náplň

  • obsluha a seřízení strojů na vstřikování plastů
  • obsluha sušícího sila a dosypávání materiálu
  • sledování zmetkovitosti výrobků a vedení evidence
  • podílení se na údržbě strojů a zařízení
  • aktivní podílení se na nájezdu nových výrob

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ techického směru
  • minimálně 2 roky praxe na pozici obsluhy vstřikolisu
  • samostatnost v pracovním procesu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zachování klidného uvažování i ve vypjatých situacích

Co nabízíme?

  • stabilní práci v neustále se vyvíjející společnosti
  • zaměstnání na HPP
  • možnost nástupu ihned
  • dovolená nad rámec zákonem stanovené doby
  • stravenky hrazené zaměstnavatelem

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj/ MS kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.