VÝVOJÁŘ SW

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Baví Vás vývoj v oblasti elektro? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete pracovat v moderní společnosti s přátelským přístupem k zaměstnancům? Pokud ano, tato nabídka je určena právě Vám! Mezinárodní výrobní firma hledá do svého kolektivu: VÝVOJÁŘ SW S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • vývoj v oblasti průmyslové elektroniky např. obvodů, senzorů
  • zajištění podpory pro zákazníky
  • poskytování technické podpory v oblasti výroby
  • tvorba a zpracování technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnické vzdělání
  • orientaci v oblasti elektroniky
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, spolehlivost a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • mezinárodní prostředí firmy
  • benefity – flexibilní pracovní doba, stravenky, příspěvek na životní pojištění, kulturní vyžití, týden dovolené navíc
  • propracovaný systém vzdělávání
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj