JAVA DEVELOPER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Co takhle prestižní vývoj webových aplikací v Javě? Produkt, který bude používat uživatelé po celém světě? Pokud chcete být součástí týmu, který bude mít na svědomí tento produktu, tak pošlete CV! JAVA DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Návrh a realizace prestižního produktu
  • Vývoj a optimalizace webových produktů
  • Rozvoj funkčních a technických specifikací
  • Spolupráce s ostatními vývojáři (i v zahraničí)

Co požadujeme?

  • Praxi ve vývoji Javě
  • Zkušenosti s vývojem webových aplikacích
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zapálení do vývoje

Co nabízíme?

  • Práci s moderními technologiemi
  • Rozvoj a vzdělávání v technologických novinkách
  • 5. týdnů dovolené, na které tě nikdo nebude rušit
  • Možnost nechat svou "stopu" na skvělém produktu

  • Místo výkonu práce: Holandská, Brno - Štýřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.