STROJÍRENSKÝ TECHNIK S NĚMČINOU/ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti se zajištěním servisu ve strojírenské společnosti? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na pokročilé úrovni? Hledáte zajímavou práci ve stabilní společnosti zaměřené na moderní technologie? Pokud ANO, hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost se sídlem v Pardubickém kraji hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNIK S NĚMČINOU/ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • provádění montáže strojů
  • zásahy u zákazníků
  • údržba, seřizování a programování CNC strojů
  • technická podpora

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost německého nebo anglického jazyk na pokročilé úrovni
  • zájem o techniku a znalosti v oboru elektroniky
  • aktivního řidiče (časté služební cesty)

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení s motivační složkou
  • různorodou práci na samostatné pozici
  • závodní stravování, ubytování, jazykové kurzy, firemní akce
  • systém odborných školení
  • místo výkonu práce: okres Pardubice