TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Jste absolventem střední nebo vysoké školy? Máte zkušenosti s programováním strojírenských linek? Máte praxi na pozici technolog ve strojírenství? Prosperující česká firma Vás ráda příjme do svých řad na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • sledování měřítek produktivity
  • programování CNC strojů a svařovacích robotů
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • znalost programování systému Heidenhain
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • možnost platového i profesního růstu
  • zaměstnanecké benefity – jazykové kurzy, týden dovolené navíc
  • zázemí prosperující firmy
  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: okres Náchod