MANAŽER KVALITY S NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Jste absolventem střední nebo vysoké školy technického zaměření? Máte praxi na pozici inženýra nebo manažera kvality ve strojírenské společnosti? Mluvíte německy alespoň na mírně pokročilé úrovni a chcete jazyk nadále rozvíjet? Mezinárodní strojírenská firma Vás ráda přijme do svých řad na pozici: MANAŽER KVALITY S NJ

Pracovní náplň

  • řešení reklamací a vedení příslušné dokumentace
  • dohled na kvalitu výrobků a dodávaných materiálů
  • komunikace s ostatními oddělenými výroby
  • účast a organizace jednání s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • alespoň 1 rok praxi na pozici inženýra kvality
  • NJ na mírně pokročilé úrovni
  • samostatnost, nadšení pro věc

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – závodní stravování, příspěvek na dojíždění
  • možnost stát se součástí prestižní strojírenské firmy
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Náchod