HR SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Zajímáte se o oblast personalistiky? Máte rádi dynamické a interakční prostředí? Dokážete pružně reagovat? Pak je místo HR specialisty přímo pro Vás. Velká výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici HR Specialisty, který se bude starat o komunikaci se zaměstnanci a vedoucími firmy, řešení vzniklých problémů a následnou optimalizaci. HR SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • rozvoj vztahů mezi zaměstnanci a komunikace s vedoucími firmy
  • příprava reportů a prezentací
  • účast na vnitropodnikových poradách
  • řešení situací vzniklých mimo jiné i z porušování firemních předpisů
  • tvorba a aktualizace vnitřních směrnic firmy

Co požadujeme?

  • 3-5 let praxe z oblasti HR
  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe andragogika, lidské zdroje psychologie
  • komunikativní znalosti anglického jazyka
  • dobrá znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu a schopnost pružně reagovat

Co nabízíme?

  • práci v dynamické a zahraniční firmě
  • motivující platové ohodnocení
  • kontakt s novými technologiemi
  • odborný a kariérní růst
  • benefity ve formě příspěvku na pojištění, stravování a mobilního operátora
  • práce na HPP na dobu neurčitou