PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste absolventem střední školy a směřujete svou kariéru do oblasti strojírenství? Máte praxi na pozici technologa či procesního inženýra a chcete v tomto oboru zkusit něco nového? Zvládáte komunikaci v angličtině a chcete jazyk nadále rozvíjet a používat? Pak jste pravděpodobně vhodným kandidátem pro mezinárodní strojírenskou společnost, která hledá posilu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Pracovní náplň

  • podílení se na zlepšování výrobních procesů
  • tvorba technické a procesní dokumentace, technologických postupů
  • zajištění kompletního procesu výroby
  • kooperace s ostatními odděleními výroby
  • zavádění a sledování nových projektů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání, ideálně technického nebo strojírenského zaměření
  • praxi alespoň 2 roky na stejné nebo podobné pozici
  • AJ na pokročilé úrovni
  • ochotu naučit se něco nového, pracovitost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity- závodní stravování, stravenky
  • možnost osobního i profesního postupu
  • zázemí moderní mezinárodní firmy
  • místo výkonu práce: okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.