TECHNOLOG PROCESU S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte středoškolské vzdělání ideálně strojírenského nebo technického zaměření? Pracoval jste alespoň 2 roky na pozici technologa ve strojírenství a chcete se stát součást týmu v mezinárodní strojírenské firmě? Umíte velice dobře anglicky a chcete jazyk nadále rozvíjet? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici: TECHNOLOG PROCESU S AJ

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů
  • optimalizace výrobních procesů
  • technologická podpora výroby
  • zajištění kompletního procesu výroby
  • kooperace s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxi na obdobné pozici
  • ochotu, nadšení pro věc, týmovost

Co nabízíme?

  • zázemí a moderní prostředí prosperující strojírenské společnosti
  • odpovídající a motivující platové ohodnocení
  • závodní stravování, jazykové kurzy, školení
  • zajímavý systém odměn
  • místo výkonu práce: okres Chrudim