HORIZONTKÁŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste absolventem střední školy zakončené výučním listem nebo maturitou, zaměřené na strojírenství? Máte praxi na pozici obráběče kovů nebo seřizovače a je to pozice, která Vás naplňuje, ale přeci jen chcete zkusit něco nového? Chcete zaměstnání, kde se nemusíte bát, že o své místo přijdete, ale budete mít naopak možnost kariérního růstu? Pak hledáme právě Vás! Prosperující, česká strojírenská firma hledá posilu na pozici: HORIZONTKÁŘ

Pracovní náplň

  • obsluha CNC soustruhů, frézek, horizontální vyvrtávačky
  • údržba a čištění strojů
  • obsluha programu Heidenhain
  • práce v dvousměnném provozu
  • používání výkresové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenské
  • znalost programu Heidenhain nebo podobného programu
  • praxi na podobné pozici
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • závodní stravování
  • zázemí stabilní společnosti
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové