KONSTRUKTÉR - PARDUBICKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

25000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně strojírenského zaměření? Máte praxi na pozici konstruktéra a je to odvětví, které Vás baví a naplňuje? Chcete pracovat v moderním prostředí, kde je přátelský kolektiv a šance na kariérní postup? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská firma Vás ráda uvítá ve svých řadách na pozici: KONSTRUKTÉR - PARDUBICKÝ KRAJ

Pracovní náplň

  • tvorba technické dokumentace v CAD programech
  • zlepšování a vývoj nástrojů
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • zodpovědnost za kvalitu a funkčnost výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • základy AJ/NJ
  • zkušenosti s CAD programy – CATIA, SolidWorks, AutoCAD aj.
  • nadšení pro věc, týmovost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • zázemí prosperující strojírenské společnosti
  • zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • možnost kariérního růstu
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí