LÉKÁRNÍK/LÉKÁRNICE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zájem pracovat pro lékárenský řetězec v ČR? Jste absolventem farmaceutické fakulty nebo zkušeným lékárníkem? Chcete se stát součástí stabilní společnosti na trhu? Tak je tato nabídka určena právě VÁM!!! Česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu příjme do svých řad nové posily na pozici: Lékárník / Lékárnice

Pracovní náplň

  • Vstupní a výstupní kontrola léčiv
  • Konzultace s pacientem
  • Odborný výdej léčiv
  • Výdej léčiv na předpis, výdej léčiv bez předpisu
  • Vystupování jako prostředník mezi lékařem a pacientem
  • Komunikace s lékaři
  • Hodnocení účinků léků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - farmaceutická fakulta (Brno, Hradec Králové, Bratislava)
  • Znalost některého z lékárenských programů
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Ochotu průběžného vzdělávání a sledovat dění v oboru

Co nabízíme?

  • Profesní rozvoj a kariérní růst
  • 5. Týdnů dovolené
  • Účast na odborných vzdělávacích akcích a konferencích
  • Motivační systém odměňování (základní mzda + měsíční bonus)
  • Příspěvek na bydlení, dojíždění, přestěhování

  • Místo práce: různé regiony ČR