SEŘIZOVAČ LISŮ NA PLASTY

28000 - 33000 Kč

Chcete mít možnost se profesně posunout? Máte zkušenosti se seřizováním vstřikolisů? Nevadí Vám práce na směny? Hledáte firmu, která Vám umožnožní profesní růst? NAPIŠTE NÁM! Mezinárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ LISŮ NA PLASTY (28 - 33.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Seřízení, údržba strojů – ARBURG, ENGEL, Krauss Maffei
  • Zajištění sundání forem, čištění a nasazení forem
  • Zodpovědnost za rozjetí výroby
  • Práce s výkresovou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOŠ, SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Praxi v oboru zpracování plastů
  • Znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na 3 směnny

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilním a čistém prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní vzdělávání
  • Firemní, společenské a kulturní akce
  • Místo výkonu práce - Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.