SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ – KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním CNC obráběcích strojů? Chcete pracovat pro českou stabilní společnost? Toužíte stát se součástí příjemného kolektivu? Pak nám zašlete svůj životopis. Česká výrobní společnost přijme pracovníky na pozici: SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Pracovní náplň

  • Práce s CNC stroji - soustruh a fréza
  • Výroba, kontrola, měření rotačních dílců
  • Obsluha a seřizování strojů
  • Údržba a čištění strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru strojírenství
  • Orientaci ve výrobní dokumentaci
  • Znalost pracovních postupů pro stroje
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Různorodou práci pro stabilní společnost
  • Placené přesčasy
  • Možnost ubytování
  • Stabilní zázemí české firmy

  • Místo výkonu práce – okres Trutnov