TECHNOLOG s NJ

Neaktivní nabídka

29000 - 39000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a ovládáte německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste technicky zdatní a mate zkušenost z oblasti vstřikování plastů? Rádi byste pracovali na pozici TECHNOLOGA s NJ v úspěšné mezinárodní společnosti na Vysočině? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní prosperující společnost působící na Třebíčsku hledá kandidáty na pozici: TECHNOLOG s NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba časových norem a postupů práce
  • Navrhování optimálních řešení problémů
  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Komunikace se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Zodpovědnost, ochota dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc, kulturní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina (Třebíčsko)