VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

23000 - 37000 Kč

Máte vzdělání technického zaměření a praxi na pozici technologa vstřikování plastů? Jste technicky zdatní? Rádi byste pracovali na pozici VÝROBNÍHO TECHNOLOGA na Vysočině? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost působící na Třebíčsku hledá kandidáty na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Tvorba pracovních postupů, norem práce
  • Podílení se na vývoji nových výrobků
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Komunikace se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Alespoň rok praxe na obdobné pozici
  • Alespoň středně pokročilá znalost němčiny
  • Proaktivní přístup, ochota dále se rozvíjet
  • Komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina (Třebíčsko)