TECHNICKÝ NÁKUPČÍ s NJ/AJ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste technicky zdatní a domluvíte se anglicky nebo německy? Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve strojírenství a rádi byste našli uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní strojírenská společnost hledá posilu svého týmu na pozici: TECHNICKÝ NÁKUPČÍ s NJ/AJ

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli komponentů
  • Nákup strojního materiálu
  • Technické poradenství
  • Kooperace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk.B, samostatnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Firemní akce, sportovní vyžití
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.