OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte obchodního ducha? Jste technického ražení a máte kladný vztah k novým technologiím? Nabízíme zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu bez nutnosti předchozí praxe. Hledáme kandidáty do našeho obchodní oddělení!

Pracovní náplň

  • Komunikace a péče o stávající klienty
  • Akvizice potenciálních klientů
  • Prodej technických produktů společnosti
  • Zodpovídání odborných a technických dotazů
  • Zavádění nových produktů na trh
  • Podpora marketingového oddělení
  • Účast na veletrzích

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Komunikační a obchodní dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce (naše portfolio zahrnuje i zahraniční zákazníky, se kterými budete jednat)
  • Znalost německého jazyka je výhodou

Co nabízíme?

  • Odborné zaškolení
  • Garanci fixního platu po dobu min. 6 měsíců
  • Vzdělávací a školící kurzy v ČR i zahraničí
  • Možnost profesního růstu
  • Práci s novými technologiemi
  • Možnost práce na živnostenský list nebo HPP
  • Přátelské pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj