SPECIALISTA KVALITY A ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

35000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu schopného kolegu se zkušenostmi z kvality. Dorozumíte se plynule anglicky? Máte dobré organizační schopnosti, analytické myšlení a alespoň základní znalosti nástrojů kvality? Pokud ano, neváhejte se nám představit. Hledáme právě Vás! Stabilní výrobní společnost na Plzeňsku hledá: SPECIALISTA KVALITY A ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • řešení kvalitativních problémů s výrobou a s instalací produktů
  • řešení reklamací, vyhodnocování výsledků a přijímání nápravných opatření
  • kontrola produktů a dodržování výrobních postupů
  • příprava části výrobní jednotky na certifikační audit dle ISO 9001
  • řešení problémů výroby se zařízením či stroji
  • zodpovědnost za řízení údržby strojů, zajištění externích servisních dodavatelů
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ/VŠ – priorita elektrotechnický směr
  • orientace ve výkresové dokumentace
  • znalost elektrických schémat zapojení - podmínkou
  • AJ – středně pokročilá znalost
  • manuální zručnost, analytické myšlení, ochota se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění
  • obědy a nápoje zdarma
  • příspěvek na dopravu

    Místo výkonu práce: Plzeňsko