PRACOVNÍK CONTROLLINGU S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti v controllingovém oddělení ve výrobní společnosti? Pracovali byste rádi pro prestižní automotive společnost? Baví Vás práce s čísly a své analytické myšlení dokážete uplatňovat v praxi? Domluvíte se anglicky? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do finančního oddělení na pozici: PRACOVNÍK CONTROLLINGU S AJ

Pracovní náplň

  • vedení individuálních projektů v rámci controllingu
  • analýza výrobních a provozních nákladů
  • výrobkové kalkulace, sledování výsledků produkce
  • spolupráce v rámci oddělení
  • reporting vedení
  • komunikace s mateřskou společností v AJ (NJ)

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • praxe v controlingu (možno i v rámci studia)
  • AJ nebo NJ na minimálně středně pokročilé úrovni
  • analytické schopnosti, samostatnost, přesnost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v moderním prostředí
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní doba

    Místo výkonu práce: lokalita mezi Plzní a Prahou