PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Využíváte v práci anglický nebo německý jazyk? Zajímá Vás práce na strojírenských projektech? Máme pro Vás zajímavou nabídku! Mezinárodní výrobní společnost, dodávající strojírenské produkty do automobilového průmyslu, hledá do svých řad kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ TECHNOLOG

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za technologii výroby prototypů
  • práce na nových projektech – inovace, zavádění prototypů
  • optimalizace jednotlivých procesů
  • implementace zákaznických požadavků do výroby
  • spolupráce s projektovým oddělením, kvalitou, vývojem, dodavateli
  • provádění technologických zkoušek
  • vypracovávání zpráv a další technologické dokumentace

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání – technického směru
  • orientaci v oblasti tváření kovů
  • znalost automotive prostředí - výhodou
  • znalost němčiny nebo angličtiny na komunikativní úrovni
  • analytické myšlení, aktivní přístup, zodpovědnost
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • jistotu zakázkové naplněnosti závodu
  • bonusy ke mzdě
  • možnost cestování
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Olomoucko