SVÁŘEČ (TIG)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Disponujete svářečským průkazem? Máte zkušenosti se svařováním elektrickým obloukem (metodou TIG) a CO2? Dokážete se práci plně odevzdat a rádi byste pracovali v jedné z nejprestižnějších firem regionu? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Moderní strojírenská společnost, která si váží svých zákazníků a umí ocenit své zaměstnance, hledá vhodného kandidáta na pozici: SVÁŘEČ (TIG)

Pracovní náplň

  • Svařování metodou TIG, CO2
  • Práce s technickou dokumentací
  • Příprava materiálu pro sestavení svařence
  • Příprava svarového spoje
  • Sestavování svařenců, funkční přezkoušení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Svářečský průkaz
  • Znalost metody TIG a CO2
  • Výhodou jeřábnické zkoušky, řidič VZV
  • Pečlivost, smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Stále se rozvíjející moderní společnost
  • Ranní a odpolední směny
  • Placené (případné) přesčasy
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.