STROJNÍ MECHANIK

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte technické vzdělání a praxi v oblasti údržby a oprav strojů? Hledáte stabilní zaměstnání a rádi byste pracovali v prosperující mezinárodní společnosti na pozici STROJNÍ MECHANIK v oblasti Brno - venkov? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Úspěšná mezinárodní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici: STROJNÍ MECHANIK

Pracovní náplň

  • Údržba strojů a zařízení
  • Plánování preventivních prohlídek strojů
  • Technická kontrola strojů
  • Instalace strojního zařízení
  • Práce v třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU strojního zaměření
  • Zkušenosti s opravami strojů a zařízení
  • Základy německého jazyka výhodou
  • Pracovitost, pečlivost, samostatnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Atraktivní finanční ohodnocení, 13. mzda
  • Závodní stravování, kurzy německého jazyka
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Pracoviště: Brno – venkov (30 km jižně od Brna)