EKONOMICKÝ MANAŽER - OLOMOUCKO

Máte vzdělání ekonomického směru a praxi na seniorské pozici v controllingu/účetnictví? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne stabilní pracovní místo ve významné výrobní společnosti? Významná výrobní společnost hledá kandidáta/kandidátku na pozici EKONOMICKÝ MANAŽER - OLOMOUCKO

Pracovní náplň

    Náplň práce:

  • vedení finančního oddělení
  • odpovědnost za oblast financí a controllingu
  • kontrola nákladů, výdajů, rozpočtů, rizik
  • podílení se na plnění finančních plánů v souladu s cíli společnosti

Co požadujeme?

  • min SŠ ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici, případně dlouholetou praxi na oddělení controllingu
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • logické myšlení, vynikající komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zajištění služebního vozu
  • místo výkonu práce na Olomoucku