INŽENÝR KVALITY - ZÁKAZNICKÁ KVALITA

až 35000 Kč

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti? Prahnete po zajímavém ohodnocení? Zašlete nám Váš životopis!

Vybrali jste si zaměstnavatele, který využívá nejmodernějších technologií!

Pracovní náplň

  • Zavádění nových testů do praxe na základě požadavků zákazníka
  • Zpracování dokumentace prvních vzorků pro schválení zákazníkem
  • Zajištění dodržování legislativních požadavků zákazníka
  • Řešení neshod v sériové výrobě
  • Komunikaci se zákazníky
  • Účast při zpracování FMEA, kontrolních plánů a pracovních instrukcí
  • Koordinace přípravy a účast na auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/kvalita)
  • Zkušenosti v oblasti kvality - automotive vítáno
  • Znalost procesů kvality a norem ISO/TS 16949, PPAP, FMEA
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Aktivní přístup, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou pracovní příležitost s možností dalšího profesního růstu
  • Roční bonusy
  • Penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Dovolenou navíc, sick days

  • Místo výkonu práce - okres Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.