ÚČETNÍ S AJ - PRAHA

Neaktivní nabídka

23000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Stabilní společnost s 20 letou působností v oblasti klientského účetnictví hledá posilu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU - PRAHA

Pracovní náplň

  • KLIENTSKÉ ÚČETNICTVÍ OD A-Z (podklady, DPH atd.)
  • Účetní a daňové poradenství klientům (převážně zahraniční klienti)
  • Komunikace s Finančními úřady a státní správou
  • Reporty svěřeným klientům a vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ/VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Praxi na pozici samostatné účetní nebo hlavní účetní
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni - pro komunikaci s klienty
  • PC znalosti- uživatelskou úroveň MS Office

Co nabízíme?

  • Uplatnění ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pitný režim
  • Po zapracování možnost práce z domova
  • Účetní semináře a jazykové kurzy

  • Lokalita: Praha
  • Nástup: Ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.