FINANCIAL ANALYST with ENG

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Hledáte práci na pozici FINANCIAL ANALYST with ENG ve Zlínském kraji s využitím anglického jazyka? Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a analytické myšlení? Pak pošlete svůj životopis ještě dnes!!! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí jedinečnou příležitost s uplatněním anglického jazyka na pozici: FINANCIAL ANALYST with ENG

Pracovní náplň

  • tvorba analýz a finančních plánů
  • analýza výrobních dat a kalkulace
  • správa pohledávek a zásob
  • manažerské účetnictví
  • práce s MS Excel
  • reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi v controllingu pro výrobní společnost
  • orientaci v účetnictví
  • pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • dobrou znalost MS Excel
  • pečlivost, důslednost a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení a pravidelné bonusy
  • možnost profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • stravování na pracovišti
  • odborné a jazykové vzdělání
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj