STRATEGIC BUYER WITH ENG

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete působit v úspěšné společnosti patřící mezi špičky ve svém oboru? Ovládáte anglický jazyk a jste komunikativní a organizačně schopný/á? Tak právě VÁM nabízí nadnárodní výrobní společnost perspektivní příležitost na pozici: STRATEGIC BUYER WITH ENG

Pracovní náplň

  • nákup surového dřeva a polotovarů od zahraničních dodavatelů
  • analýza trhu a vyhledávání dodavatelů z ČR i zahraničí
  • stavba stabilní dodavatelské základny
  • vyjednávání cenových a smluvních podmínek s dodavateli
  • optimalizace nákladů a ziskovosti
  • pravidelný reporting zahraničnímu vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
  • praxe v oblasti strategického nákupu surového dřeva nebo polotovarů
  • pokročilou znalost AJ slovem i písmem
  • dobrá znalost MS Excel
  • proaktivní a dynamický přístup
  • orientaci na zákazníka
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • týden dovolené navíc
  • stravování na pracovišti
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • pracoviště: Brno