ODBORNÍK V OBLASTI ELEKTROMOTORŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vystudoval jste VŠ elektrotechnického zaměření? Máte znalosti v oblasti pohonů a dalších průmyslových aplikací? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte práci v Praze? Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám životopis. Úspěšná mezinárodní společnosti hledá kandidáta na pozici ODBORNÍK V OBLASTI ELEKTROMOTORŮ

Pracovní náplň

  • Zákaznická podpora oblasti pohonů
  • Aktivní spolupráce při navrhování nejvhodnějšího
  • Řešení a jeho následná prezentace
  • Testování pohonů a následné zpracování výsledků
  • Občasné pracovní cesty do zahraniční centrály

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělaní elektrotechnického směru
  • Orientace a znalost pohonů a frekvenčních měničů
  • Znalost měřících veličin a používání měřících přístrojů
  • Znalost programu Matlab
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení v mezinárodně uznávané společnosti
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Profesní růst
  • Lokalita: Praha