KONSTRUKTÉR s AJ nebo NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte praxi jako KONSTRUKTÉR? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Jste pečlivý a samostatný? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby pro automobilový průmysl, hledá vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR s AJ nebo NJ

Pracovní náplň

  • tvorba 3D dokumentace sestav a dílů
  • mechanické řešení elektronických zařízení pro interiér automobilů
  • ověřování a optimalizace konstrukčních řešení
  • návrh mechanických dílů nových senzorů a úprava existujících v CAD Pro/E
  • podpora při zavádění výrobků do výroby, konzultace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oblasti konstrukce
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • znalost programu CATIA V5
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • práce pro dynamickou zahraniční společnost
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu, penzijní připojištění atd.
  • prožnou pracovní dobu

  • místov výkonu práce: Praha - východ