ELEKTROINŽENÝR - ODDĚLENÍ KVALITY (45 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Vystudovali jste SŠ nebo VŠ se zaměřením na elektrotechniku a chcete se tomuto oboru i nadále věnovat? Baví Vás testování osazených DPS? Máte zájem o práci v moderním prostředí mezinárodní společnosti? Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí přijme kandidáta na pozici: ELEKTROINŽENÝR - ODDĚLENÍ KVALITY (45 - 55.000 KČ)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • testování již osazených DPS
  • Práce s elektro dokumentací
  • tvorba testovacích programů
  • aktivní spolupráce se zahraničními kolegy (e-mailová komunikace)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • zkušenosti v oblasti osazování a kontroly DPS
  • prokazatelnou praxi při používání měřících přístrojů
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • komunikativní a manuálně zručnou osobnost
    praxe v oboru výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • profesní růst
  • 25 dnů dovolené
  • závodní stravování
  • pozice je vhodná pro ženy i muže
  • místo pracoviště: Kladno