INŽENÝR TESTOVÁNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Hledáte uplatnění v oblasti testování elektronických součástí automobilů? Chcete být součástí stabilní společnosti, kde využijete spoji znalost cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní automobilová společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: INŽENÝR TESTOVÁNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Návrh a programování testovacích systémů
  • Programování a vývoj technických zařízení
  • Technická podpora
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Spolupráce s vývojovým centrem a oddělením kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Nutná znalost programovacího jazyka (C++, C# apod.)
  • Znalost PHP, XML, automatizace výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka, NJ výhodou
  • Nutná praxe na obdobné pozici
  • Dobrou znalost elektrotechniky
  • Orientace v oblasti testování a měření

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj