JUNIOR QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti kvality? Hovoříte německým jazykem a chcete ho využívat při práci v mezinárodním prostředí? Rádi byste pracovali na pozici JUNIOR QUALITY ENGINEER nedaleko Brna? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Nadnárodní společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: JUNIOR QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • využívání nástrojů a norem kvality
  • spoluúčast na zákaznické kvalitě
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba reportů a podílení se na auditech
  • denní využití cizího jazyka
  • spolupráce v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost nástrojů kvality, TS 16949 výhodou
  • technické myšlení, spolehlivost a samostatnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zodpovědná práce v mezinárodním prostředí
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Brno - venkov