PROCESNÍ INŽENÝR - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte rádi výzvy a chcete se podílet na nových projektech v oblasti štíhlé výroby? Pracujete efektivně a chtěl/a byste navrhovat nové technologie a procesy? Je Vaše znalost anglického jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni? Pokud ANO, tak je tato nabídka určena právě Vám!

Pracovní náplň

  • Analýza a optimalizace pracovních postupů
  • Zajištění bezproblémového chodu výroby z hlediska výrobních procesů
  • Optimalizace výrobních procesů a technologií
  • Navrhování nových technologií a procesů
  • Zajištění kvality výroby
  • Zeštíhlování výroby

Co požadujeme?

  • ŠS technického zaměření, strojírenská technologie výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Praxe v oblasti výrobních procesů min. 1 rok
  • Znalost principů štíhlé výroby 5S, KAIZEN výhodou
  • Aktivní přístup k řešení problémů

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Břeclavsko