ŠANCE PRO ABSOLVENTY - SPECIALISTA VÝVOJE HW

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

Jsi absolvent VŠ, se zaměřením na elektrotechniku? Máš zájem o vývoj HW nebo SW v oblasti automotive? Hovoříš anglickým jazykem na středně pokročilé úrovni a chceš ho i nadále využívat v praxi? Pokud hledáš práci v mezinárodní společnosti v okolí Mladé Boleslavi tak neváhej a zašli nám svůj životopis! Úspěšná společnost zabývající se vývojem elektroniky přijme do týmu šikovného absolventa VŠ!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na zajímavých projektech v oblasti vývoje elektroniky u automobilů
  • Testování prototypů
  • Podílení se na vývoji HW
  • Kontrola správnosti provedení zadaného úkolů

Co požadujeme?

  • VŠ, zaměření elektro/pozice je vhodná pro absolventy
  • AJ minimálně na středně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, komunikativní osobnost, chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj