ŠANCE PRO ABSOLVENTY – PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Vystudoval/a jsi VŠ technického zaměření? Znáš alespoň teoreticky termíny využívané v oblasti lean production? Hovoříš anglickým nebo německým jazykem a hledáš práci v Jižních Čechách? Pokud ANO, tak neváhej a zašli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • vyhledávání a analýza příležitostí pro uplatnění metod průmyslového inženýrství
  • definice a řízení projektů neustálého zlepšování
  • evidenci a zpracování postupů k řešení námětů na zlepšení
  • stanovení metodiky měření pro vyhodnocení zlepšení
  • analýzu činností s ohledem na produktivitu, hygienu a bezpečnost práce

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru, zaměření na průmyslového inženýrství – POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVETNY
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Samostatnost a chuť učit se nové věci

Co nabízíme?

  • progresivní mzdové hodnocení, perspektivní uplatnění v rámci firmy
  • příspěvek na penzijní připojištění při přechodu pracovního poměru na dobu neurčitou
  • závodní stravování
  • jazykové vzdělávání