ELEKTROINŽENÝR – TVORBA LAYOUTŮ DPS

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Vystudoval jsi vysokou školu elektrotechnického směru? Je tvé zaměření tvorba layoutů DPS? Chceš kreativní práci, kde využiješ anglický jazyk? Pokud ANO, tak nám co nejdříve zašli svůj životopis! Nadnárodní společnost, zabývající se průmyslovou automatizací přijme kandidáta na pozici ELEKTROINŽENÝR – TVORBA LAYOUTŮ

Pracovní náplň

  • celkové návrhy desek plošných spojů
  • optimalizace či modifikaci stávajících DPS
  • úpravy vlastností navhovaných DPS
  • spolupráce s výrobou
  • komunikace s centrálou v zahraničí
  • spoluprace s HW inženýry

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, elektrotechnického směru podmínkou (min. bakálářský obor)
  • praxe v oblasti návrhů desek plošných spojů
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost SW pro vytváření DPS
  • samostatné, analytické, kreativní myšlení
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • mladý a dynamický kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • profestní růst
  • místo pracoviště: Praha