SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PRODUKTŮ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte krátkou zkušenost z oblasti projektového řízení Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Patří k Vašim silným vlastnostem flexibilita a zodpovědnost? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA NÁBĚHU NOVÝCH PRODUKTŮ (35 - 45.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Dohled na časovým harmonogramem zpracování výrobků před předáním do výroby
  • Komunikace napříč technickým oddělením
  • Občasné služební cesty
  • Komunikace s projektovým vedoucím a dalšími členy technického oddělení
  • Reporting statusů projektu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Alespoň krátkou praxi na pozici v oblasti projektového vedení
  • Teoretická znalost metodologie projektového řízení
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce na PC
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Flexibilitu - součástí pracovní náplně jsou služební cesty za zákazníky

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Telč