KONTROLOR KVALITY V PLZEŇSKÉM KRAJI

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste zodpovědný a precizní? Máte dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici ve strojírenství? Baví Vás práce v oblasti kvality a jakosti? Chcete pracovat jako KONTROLOR KVALITY a hledáte práci v Plzeňském kraji? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici: KONTROLOR KVALITY V PLZEŇSKÉM KRAJI

Pracovní náplň

  • kontrolní činnosti na výrobcích při výstupní, mezioperační i výstupní kontrole
  • dodržování technologických a pracovních postupů
  • sledování stavu kvality zakázek v průběhu výroby
  • každodenní komunikace s konstruktéry a technology
  • aktivní vyvíjení procesů na zlepšení kvality
  • reklamace vadných výrobků vč. související administrativy
  • účast na auditech (interní i externí)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní
  • 3 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s prací ve strojírenství podmínkou
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • auditorské osvědčení velkou výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí významné globální strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
  • osobní a profesní rozvoj
  • upotřebení a zdokonalení Vašich jazykových znalostí
  • systém firemního vzdělávání a odborných školení
  • jiné další zajímavé finanční i nefinanční výhody

  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj