SPECIALISTA V OBLASTI PLÁNOVÁNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Hledáte nové uplatnění? Máte zkušenosti s plánováním výroby a zaváděním nových produktů do výroby? Domluvíte se anglicky a jste schopni samostatné práce? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá posilu na pozici: SPECIALISTA V OBLASTI PLÁNOVÁNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Výrobní plánování
  • Koordinace a průběh technických změn ve výrobě
  • Zavádění nových produktů do výroby
  • Spolupráce s koncernem v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny – komunikace se zahraničím
  • Zkušenosti s plánováním výroby
  • Znalost programu SAP
  • Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Využití angličtiny
  • Profesní růst
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dovolená navíc
  • Možnost ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí