TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte zkušenosti jako technolog ve strojírenské výrobní společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci a komunikujete anglickým jazykem? Hledáte práci, kde využijete svou kreativitu a potenciál? Pak hledáme právě Vás! Stabilní a dynamicky se rozvíjející mezinárodní firma se sídlem v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu nového kandidáta/ku na pozici: TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • řešení technologických problémů ve výrobě
  • spolupráce s konstrukčním oddělením
  • zlepšování stávajících technologických postupů, řešení změn
  • tvorba nových technologických postupů pro montáže strojů
  • zodpovědnost za administraci a obnovu dílenských nástrojů a nářadí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru STROJÍRENSTVÍ/ELEKTROTECHNIKA
  • znalost strojírenské technologie, výkresové dokumentace
  • všeobecný technický rozhled
  • komunikativní znalost AJ
  • pro-aktivní přístup, samostatnost, kreativita

Co nabízíme?

  • samostatnou a odpovědnou práci na novém projektu
  • spolupráci v rámci mezinárodního týmu
  • zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • možnost profesního i osobnostního růstu
  • využití cizích jazyků
  • zajímavé mzdové ohodnocení, bonusový systém
  • atraktivní balíček firemních benefitů dle kolektivní smlouvy (roční bonusy, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, výhodné telefonování, závodní stravování a další..)

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj