STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Chcete využít svůj potenciál v mezinárodní výrobní společnosti? Máte zkušenosti s technickým nákupem? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využít? OZVĚTE SE! Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Pardubickém kraji hledá posilu do týmu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Práce s ceníky a daty
  • Kontrola cen a vedení cenových jednání
  • Porovnání a měření produktů, procesů…
  • Komunikace s dodavateli – výběrová řízení

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici – technické zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • MS Office, SAP – výhodou
  • Loajalitu, komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou navíc
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Práci v dynamickém kolektivu

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj – okres Chrudim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.