SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY - PLASTY

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte praxi na podobné pozici? Současná práce už Vás nudí a vy cítíte, že potřebujete změnu? Nevadí Vám práce na směny a chcete se realizovat? Neváhejte a odpovězte na tenhle inzerát, který jako jediný stojí mezi Vámi a vysněnou prací! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Pardubickém kraji a zabývá se výrobou vstřikovaných plastových dílů, hledá novou posilu na pozici: SMĚNOVÝ MISTR VÝROBY - PLASTY

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plynulý chod výroby na směně
  • Školení nových pracovníků
  • Spolupráce s kvalitou
  • Podklady pro mzdy, kontrola docházky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením kolektivu z podobné výroby
  • Znalost práce na PC
  • Orientaci v technologii vstřikování plastů, výkresech a normách

Co nabízíme?

  • Podporu mezinárodní společnosti
  • Možnost se realizovat
  • Bonusy a prémie závislé na výrobě
  • 4 týdny dovolené

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.