PROGRAMÁTOR SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ KUKA S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

Jste zkušeným programátorem průmyslových robotů? Nevadí vám cestování? Domluvíte se jedním z jazyků – angličtina nebo němčina? OZVĚTE SE! Jste to vy, koho hledáme do mezinárodní společnosti sídlící v Praze na pozici: PROGRAMÁTOR SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ KUKA S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro roboty
  • Uvedení robota do provozu
  • Vedení projektů
  • Optimalizace procesů vývoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – Automatizační technika/Strojírenství
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Praxi 2 roky v programování robotů – KUKA, Fanuc, ABB…
  • Znalost Profibus, Asibus – výhodou
  • Ochotu cestovat!

Co nabízíme?

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Bonusy formou 13. Platu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Praha