OBCHODNÍ SPECIALISTA (KONSTRUKCE) S NJ A AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Nebaví Vás již pouhá konstrukce, ale přitom s ní chcete být okrajově stále v kontaktu? Máte zájem pracovat ve společnosti, která je špičkou daného oboru? Pak hledáme právě Vás! Významná společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici: OBCHODNÍ SPECIALISTA (KONSTRUKCE) S NJ A AJ

Pracovní náplň

  • péče o stávající klientelu
  • rozvoj prodejních aktivit ve svěřených oblastech
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v tuzemsku i zahraničí
  • vedení obchodních jednání
  • nabídka v oblasti vývoje a konstrukce
  • vypracovávání technického a obchodního poradenství na míru
  • časté cestování ČR a zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní zaměření
  • prokazatelnou praxi 2 roky s vedením projektů v konstrukci
  • komunikativní zanlost NJ a AJ (schopnost vést jednání)
  • znalost prostředí automotive
  • dynamičnost a ochotu cestovat
  • flexibilitu, proaktivitu, samostatnost a ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • propracovaný systém benefitů
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup: Ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Severovýchodně od Prahy